Literárna súťaž SlavCon 2017


(14. 04. 2017)
 • Druh podujatia

  Domáce podujatie
 • Viac o podujatí

  Literárna súťaž SlavCon 2017

  SlavCon 2017 sa blíži rýchlosťou svetla a pre písania chtivé duše prináša ďalší ročník literárnej súťaže. Téma je identická s témou celého festivalu a znie Pod hviezdnou oblohou. V pokoji teda siahnite po svojich brkách a pergamenoch či klávesniciach a monitoroch a podeľte sa s nami o vaše literárne diela.

  Do súťaže akceptujeme príspevky prozaického či poetického charakteru v slovenskom, českom a anglickom jazyku, avšak ich dĺžka je limitovaná na 25 000 znakov. Svoje diela zasielajte na do 14. apríla 2017. Zaslané príspevky budú ohodnotené porotou zloženou z fanúšikov literatúry a fantastiky a víťaza vyhlásime a odmeníme na SlavCone počas sobotňajšieho hlavného programu.

  Zaslané príspevky musia byť originálnou tvorbou autora, ktorá doposiaľ nebola nikde publikovaná. Príspevky vo formáte .doc(x), .odt alebo .pdf spolu so sprievodným mailom obsahujúcim meno a kontaktné údaje autora, prijímame na uvedenú mailovú adresu. Organizátori súťaže si vyhradzujú prípadné právo publikovať zaslané príspevky v tematickej zbierke poviedok.

  http://slavcon.sk/literarna-sutaz