12.05.2024 18:00
Podujatie
Panta Rhei, Europa SC

Beseda k titulu Padreho klan 2 s autorom Marekom Vagovičom v Banskej Bystrici

Vybrakovaná štátna kasa plus tunely na doprave dlhšie ako Branisko. Eurofondy len pre vyvolených a provízie ako podmienka úspechu na všetkých úrovniach spoločnosti.
 
Kradli ako po nebohom, vypaľovali podnikateľov, vyrábali kompromateriály. Manipulovali s nahrávkami a kupčili so spravodlivosťou, aby sa vyhli base.
 
Polícia začala odvážne vyšetrovať aj kriminalitu bielych golierov, ktorá bola zlatou horúčkou v neslávnej histórii Zderu. Hotový Klondike. Padreho klan mal dlho imunitu, lebo sa mohol spoľahnúť na politické krytie Šéfa s Fúkačom. Po výpovediach kajúcnikov však stratila policajná mafia pôdu pod nohami.
 
Ohrozovali predovšetkým jej peniaze, ale aj moc a beztrestnosť. Padre, Tibor a ďalší členovia klanu sedeli bezmocne v chladných celách a čakali na zázrak.
 
Ich jedinou nádejou bolo volebné víťazstvo Zderu a odstavenie nepohodlných vyšetrovateľov, prokurátorov, sudcov. Šéf nakoniec vyhral a vrátil sa silnejší než kedykoľvek predtým. Deň zúčtovania sa blíži… 
 
Srdečne Vás pozývame na diskusiu s novinárom a autorom Marekom Vagovičom do kníhkupectva Panta Rhei v Europa SC Banská Bystrica.
Prezradí vám exkluzívne informácie zo zákulisia policajnej mafie, ktorá fungovala vďaka politickému krytiu najvyšších predstaviteľov štátu.
 
Po skončení moderovanej časti diskusie bude priestor aj na vaše otázky. Na konci podujatia Vám rád podpíše aj ktorúkoľvek zo svojich kníh.
 
Tešíme sa na Vás 12. mája o 18:00.