15.12.2021 19:00
Online
Podujatie

Čisté zviera

Link na bezplatné sledovanie predstavenia:
https://youtu.be/Z7Zn2RmsFoQ

Inscenované čítanie poviedok z knihy Čisté zviera od Uršule Kovalyk. Kniha reflektuje vnútorné konflikty rôznych žien vyplývajúce zo starnutia vo veľkomeste. V predstavení odletíte podivuhodnou leteckou spoločnosťou do magického sveta starej ženy, ktorá sa v jedno popoludnie rozhodla upratať svoju krásnu drevenú knižnicu.

Hrajú: herci a herečky Divadla bez domova
Dramaturgia a réžia: Uršuľa Kovalyk a Patrik Krebs
Pohybová spolupráca: Tomáš Kubiš
Hudba: Oskar Rózsa
Scéna a kostýmy: Eva Matkuliaková
Kamera, strih a postprodukcia: Terézia Matkuliaková & YOLK (Piotr Gąska & Jana Gombiková)
Zvuková spolupráca: Gábor Pásztor
Streaming: Adam Bujna a Jozef Bujna
Predstavenie hráme v rámci projektu "Divadlo pre všetkých 2021", ktorý je realizovaný s podporou hlavného mesta SR Bratislavy z grantového programu Bratislava pre všetkých.
Vznik a realizáciu predstavenia tiež podporili: Nadácia mesta Bratislavy z rozpočtu hlavného mesta SR Bratislavy, Ministerstvo kultúry SR, mestská časť Bratislava-Staré Mesto, Nadácia Pontis, Iny Design, Drift Advertising, Todos, Pán Králiček, Nota bene, Erasmus+.
Vstup na naše predstavenia je zdarma, po ich skončení môžu diváci a diváčky podporiť naše divadlo dobrovoľným výstupným. Ak sa Vám naše predstavenie bude páčiť aj takto nadiaľku, tentoraz môžete našu činnosť podporiť prostredníctvom nášho účtu (IBAN): SK7211000000002621793196, do poznámky uveďte CISTE ZVIERA.