23.01.2020 17:30
Podujatie

Krst detskej knižky "Katastrofický denník Katy Strofovej"

Milí kamaráti,
máme dobrú správu, Kata Strofová sa vrátila zo svojich ciest a je pripravená pokrstiť svoj dobrodružný denník. Krstnou mamou nebude nikto iný ako Táňa Pauhofová a vy môžete byť pri tom. Krst sa uskutoční 23.1. o 17:30 v Slovenskom rozhlase na Mýtnej 1 v Bratislave, v štúdiu 5.
Krstu sa zúčastnia aj Katini kamaráti, ktorí jej s knižkou pomáhali- s textom jej pomohol Juro Šlauka, s obrázkami Veronika Kocourková, s fyzikálnymi javmi Zuzka Chovanová a aby knižka držala graficky pokope- pribehla na pomoc Gabika Rusková. A keďže Kata miluje dobrodružstvá, okrem knihy vám premietne aj zopár svojich seriálových dobrodružstiev.
O knižke Katinými slovami:
"Volám sa Kata Strofová a mnohí vo mne určite spoznávate neohrozenú reportérku televízie Tresky-Plesky. Tentoraz som si pre vás pripravila niečo špeciálne! Na stranách môjho cestovateľského denníka sa spolu vydáme po mori na opustený ostrov, kde sa bližšie prizrieme, ako funguje sopka! Potom odletíme do vesmíru a pozrieme sa, ako vznikajú blesky! Nakukneme priamo do oka tornáda! A nakoniec zdoláme obrovské snežné hory plné nebezpečných lavín! Čaká nás obrovské dobrodružstvo, počas ktorého vám ukážem, že naučiť sa niečo nové, môže byť naozaj zábavné!"
Knižka bude vďaka vydavateľstvu Slovart na predaj aj na mieste. Tešíme sa na Vás!
Vstup voľný.
Denník Katy Strofovej vydalo Slovart - vydavateľstvo najlepších kníh a knižka vznikla na motívy večerníčka Tresky plesky v produkcii SUPER FILM, RTVS a Grimaldi production.
FB podujatie nájdete tu.