10.07.2020 9:00
Trvanie do: 11.07.2020 23:55
Online
Podujatie

Literárny stan Martinus na Pohoda In The Air

Už ôsmykrát otvára na Pohode svoje brány náš Literárny stan Martinus. Je to miesto, kde sa stretávajú veční knihomoli s občasnými čitateľmi aj autori zblízka či zďaleka so svojimi fanúšikmi.
Knižky z Martinusu sa na Pohode každoročne cítia skvelo a tento pocit bude aj v roku 2020 „In The Air“.

Program sme opäť pripravili v spolupráci s literarnyklub.sk, tentokrát ale vo virtuálnej podobe a na rôznych netradičných miestach.
V Literárnom cirkuse KK Bagalu sa predstavia spisovatelia Balla, Vlado Janček, Laco Kerata a prózy Dušana Mitanu a Václava Pankovčína budú čítať Zuzana Fialová a Robert Roth. V LiteRAPtúre vystúpia bez beatov a servítok FVCK KVLT, Fejbs, Boy wonder a Idea a Modré hory. Tri šachovo-literárno-filozofické partie s Jánom Markošom si zahrajú Jakub Jošt a Oliver Rehák. A z letiskových veží zaznie predpoveď poetickej sezóny. Poeti a poetky budú čítať svoje najnovšie a nevydané texty.

Pozývame vás sledovať to všetko s nami na wwww.pohoda.sk :)

Hlavný stream Pohody in the Air bude možné sledovať na webe Pohody, ako aj na Facebooku a YouTube kanáli festivalu. Stream bude dostupný na spomínaných platformách pre všetkých po celý čas zadarmo. Tešíme sa na vás! :)