04.11.2008 17:00
Reštaurácia Pohoda na Majakovského 9 v Bratislave
Podujatie

Prezentácia knihy Krása nemá vek

Prezentácia knihy Krása nemá vek autorky Alexandry Novotnej.

 Kniha úspešnej slovenskej lekárky  formou príbehov pacientov približuje život na klinike plastickej chirurgie a estetickej dermatológie. Autorka v nej rozoberá svoj pohľad na krásu a  opisuje najmodernejšie trendy v estetickej medicíne. Čitatelia v tejto knižke nájdu nielen autentické príbehy, ale aj pocity a pohnútky  klientov, ktorí sa rozhodli pre estetický zákrok  Doplnená je zaujímavým obrazovým materiálom.

Kniha Krása nemá vek vznikla na základe  doktorandskej práce MUDr. Alexandry Novotnej.  Pôvodnú prácu obohatila o reálne príbehy klientov kliniky plastickej chirurgie, estetickej dermatológie a laserovej medicíny Esthetic.

  „Mojím šťastím je, že sa venujem medicínskemu odboru, ktorý pomáha ľuďom  zmeniť veci, ktoré sa zmeniť dajú a ponechať si tak silu na boj s vecami, ktoré ovplyvniť nevieme“, povedala v súvislosti s vydaním knihy jej autorka.

  MUDr. Alexandra Novotná.   Zakladateľka a riaditeľka Súkromnej kliniky plastickej chirurgie, estetickej dermatológie a laserovej medicíny Esthetic. Na Slovensko prináša nové technológie a terapeutické postupy. V období rokov 2002 až 2005 pôsobila v reformnom tíme ministra zdravotníctva. Založila a krátko pôsobila ako predsedníčka Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. V roku 2006 založila v priestoroch historicky prvej kliniky plastickej chirurgie spoločnosť Esthetic s najnovšími typmi laserov a so svojim tímom poskytuje služby v odbore plastická chirugia a estetická dermatológia. V roku 2007 získala titul Žena roka v kategórii biznis. Alexandra Novotná je vydatá a je matkou dcéry Niny.