09.04.2024 17:00
Panta Rhei, Aupark, einsteinova, Bratislava
Podujatie

Krst titulov Stávka na Víťaza a Muži s vôňou s autorkou Marcelou Gaľovou

Srdečne pozývame všetkých fanúšikov akčných románov s krimi zápletkou a fanúšikov romantickej literatúry na krst titulov Stávka na Víťaza a Muži s vôňou s autorkou Marcelou Gaľovou.
 
Stávka na Víťaza
Kniha rozpráva o tom, ako dokáže bohatstvo a moc ovplyvniť aj tie najužšie medziľudské vzťahy, a ako sa dá postaviť život nanovo od základov, po tom čo sa kompletne zrúti. O tom všetkom hovorí príbeh Thomasa Grega v Stávke na Víťaza. Je to moderné a akčné dielo s detektívnou zápletkou, ktoré dostane každého, kto sa rád nechá uniesť do fiktívneho sveta burzy, finančných machinácií a stereotypov new yorskej smotánky. A dostane tiež vás, ak máte radi film Vlk z Wall Street a chápete, že iba láska je cesta.
 
Muži s vôňou
Román pre ženy, ale nie len pre ne. Príbeh štyroch žien zrkadlí túžbu po osudovej láske uprostred zápasu so zradou a sklamaním. Hľadanie spriaznenej duše, vnútornej slobody a odpustenia, to všetko je prítomné v živote mladých žien. Ich osudy sa v rozhodujúcom okamihu pretnú a spôsobia životný zvrat natoľko závažný, že vystaví hlavnú hrdinku veľkej skúške odvahy. Dokáže sa tá vyrovnať s realitou, ktorá presahuje jej chápanie? Dej sa odohráva v hlavnom meste v reáliách, ktoré aj my denne žijeme. Napriek tomu je do značnej miery nadčasový, miestami až mystický. Dejová línia je popretkávaná zábleskami situácií, ktoré hlavné hrdinky zdieľajú akoby súčasne. Až v závere sa vyjasní skutočná podstata zápletky.
 
Tešíme sa na Vás 9. apríla o 17:00 v kníhkupectve Panta Rhei v bratislavskom Auparku.