04.07.2007
Trvanie do: 05.07.2007
Piešťany
Podujatie

Literárny cirkus - Stan kultúry a oddychu na Hodokvase

Vážení a milí, multimediálny Hodokvas 2007 vam v spolupráci s LCA znovu prináša Literárny cirkus - Stan kultúry a oddychu.

Tento rok to bude "vytunovaná" a koncentrovaná verzia vlaňajších dvoch stanov. V zdanlivo pokojnom, samostatnom priestore letiskového areálu vám ponúkneme špičkové veci z oblasti divadla, slovenskej literatúry, filmu a výtvarného umenia. Priestor jedného obrovského stanu ponúkne profi divadelnú sálu, malú "čilautovú" sálu s vašimi obľúbenými loptovými ležadlami a príjemnú čajovňu s čitárňou. O programe budeme priebežne informovať... tešíme sa.

Vážení a milí priatelia,

Literárna a kultúrna agentúra LCA vás

srdečne pozýva

na HODOKVAS 2007

4. a 5. júla na Letisko Piešťany

kde bude

PRAVDA STAGE - STAN KULTÚRY A ODDYCHU - LITERÁRNY CIRKUS

 

 

 

SkRAT

GUnaGU

DEZORZOVO LÚTKOVÉ DIVADLO

ŠTÚDIO 12

ROGER KROWIAK

KINOČILAUT AZYL a ÁČKO

LITERÁRNE SOIRÉE

IMPROKVAS S BEBEM,

KARAOKE POÉZIE

MINIROMÁNY RÁDIA DEVÍN

PRAVDA O KUMŠTE

ČITÁREŇ

a veselo...

Pravda stage - Literárny cirkus - Stan kultúry a oddychu  je na Hodokvase priestorom pre prezentáciu súčasnej divadelnej a filmovej kultúry a súčasnej slovenskej literatúry. Názov stanu odkazuje na bratislavské PKO - park kultúry a oddychu a má zámer slúžiť návštevníkom Hodokvasu podobným spôsobom. Vyše 30 metrový priestor bude rozdelený na tri časti - vo Veľkej sále bude plne vybavený zatemnený divadelný stage, Malá sála ponúkne priestor pre komorné čítačky a diskusie. Tretím priestorom bude čitáreň 100 kníh Tatrabanky spojená s príjemnou kaviarňou, ktorú bude prevádzkovať vychýrená bratislavská kaviarnička Next Apache.

 

 

viac info na http://www.lca.sk/blox/cms/novinky/id4