Recenzia
Jana Túry Kopčová
27.05.2008

Ďakujem, Šialene ťa milujem, Prepáč, Drž sa, dievča! - Pam Brown, Helen Exley, Stuart a Linda Macfarlane - Kniha ako najkrajší darček

Kniha ako najkrajší darček

Pam Brown, Helen Exley, Stuart a Linda Macfarlane

Ďakujem, Šialene ťa milujem, Prepáč, Drž sa, dievča!

Bratislava, Vydavateľstvo Slovart 2007, 2008

Preklad Gabriela Patkolová

Aj táto séria kníh je inšpiráciou na obdarovanie. Každý zo štyroch titulov je určený na inú príležitosť. Kniha Prepáč je tým najkrajším ospravedlnením v prípade, ak ste stúpili trochu vedľa a ranili tým svojich najbližších. Komplex vtipných a dômyselných ospravedlnení predstavuje zaručený recept na vyčarenie úsmevu na tvári toho, komu ste nechtiac ublížili.

Ak máte po boku osobu, ktorú oddane milujete, Vydavateľstvo Slovart vám ponúka originálne vyznanie lásky. V knihe Šialene ťa milujem nájdete perfektné tipy na nežné, ale i vášnivé vyznania lásky, ktorými určite zabodujete.

Ak vaša najlepšia priateľka práve prežíva sivé obdobie, kniha Drž sa, dievča! ju určite opäť postaví na nohy. Je plná povzbudivých i láskavých slov, ktoré určite ocení. A možno práve slová Walta Disneyho „Ak o tom dokážeš snívať, dokážeš to aj urobiť“ nasmerujú jej životnú cestu tým správnym smerom.

Posledná kniha s názvom Ďakujem patrí všetkým, čo sú tu vždy pre nás – priatelia, rodičia, starí rodičia... Podobne ako toto jednoduché krátke slovo, i táto drobná knižka najlepšie vyjadrí našu vďaku za všetko dobré, čo naši blízki pre nás urobili.