Kníhkupectvo

LICykel - Literárne informačné centrum spúšťa možnosť objednať si knihy z našej predajne priamo k vám domov. Viac informácií nájdete tu

Ponúkame vám zoznamy kníh, ktoré sa nachádzajú v našej predajni - môžete si ich objednať domov poštou,pomocou služby LICykel alebo siich kúpiť v našej predajni:

Novinky k 29.4.

Novinky k 22.4.

Zoznam k 15.4.


Prinášame špeciálne zľavy na knihy z produkcie LIC pre študentov. Viac informácií v tomto článku

Časopisy Knižná revue, Slniečko aj knihy z vydavateľstva LIC si počas obmedzenej dostupnosti v časoch krízových nariadení môžete objednať na krevue@litcentrum.sk, distribucialic@litcentrum.sk alebo slniecko@litcentrum.sk.

Informácie o cene a dostupnosti jednotlivých našich knižných titulov nájdete vždy v detailoch na profiloch týchto titulov. 


V prípade záujmu si naše knihy (čiže iba knihy NÁŠHO vydavateľstva LIC - nie knihy iných vydavateľstiev, ktoré nájdete v našej databáze diel) môžete objednať mailom na distribucialic@litcentrum.sk alebo kúpiť v našej predajni KNIHY LIC na Námestí SNP 12 v Bratislave ( informácie o otváracích hodinách nájdete na FB https://www.facebook.com/knihylic/ ) či kúpiť si ich v iných kníhkupectvách po celom Slovensku.

  • Kníhkupectvo - 0